image

Image

Image

Image

image

 

فعالیتهای گروه ایمان و نور به مناسبت عید میلاد مسیح ۲۰۱۵

 

همچنان که اطلاع دارید فعالیت اصلی این گروه کار با دوستان کم توان ذهنی – حرکتی می باشد که روزهای جمعه هر دو هفته یکبار دور هم جمع شده و مطابق با کتاب راهنمای گروه بین المللی ایمان ونور فعالیتهایی از قبیل دعا ، تئاتر ، کاردستی ، بازی ، سرود و رقص با دوستان انجام می دهند .
همچنین اعضای این گروه هر یکشنبه درجلسات دینی که به سرپرستی کشیش یوحنا برگزار می شود شرکت می نمایند و برای جمعه ها برنامه ریزی می کنند .
مربیان این گروه مطابق هر سال برای بازار خیریه ای که به مناسبت عید میلاد مسیح توسط کلیه گروههای فعال در کلیسا در محل سالن کاتولیک برگزار می گردد ؛ وسایلی برای فروش تهیه و تدارک می بینند که درآمد حاصل از این امر و همچنین برخی کمکهای مردمی ، صرف خرید هدیه های عید برای دوستان می گردد که ۲-۳ روز قبل از عید این هدیه های توسط اعضا و به همراهی بابانوئل به دست بچه ها رسانده می شود .

البته قبل از شروع به رفتن به منزل دوستان، همگی اعضا به دیدارکشیش یوحنا می روند تا از زحمات بی شائبه ای که برای این گروه می کشند قدردانی و تشکر نمایند .
لازم به ذکر است که در طی این دو سه روز مربیان به همراه بابانوئل به دیدار اعضاء خانه سالمندان حضرت یوسف و به ۲ آسایشگاه روانی مهر و پردیس  ؛ که برخی هم کیشان مسیحی در آنجا نگهداری می شوند؛ می روند و سعی می کنند محیط شادی را در ایام عید برای آنان فراهم کنند.
امید است با توکل بر خدا و همکاری اعضاء بتوان همواره این خدمات را به نحو احسن انجام داد و روزهای خوب و خوشی را برای کلیه افراد ضعیفی که مستلزم توجه ویژه ای هستند ایجاد نمود.

مسئول گروه ایمان و نور کلیسای کاتولیک ارومیه
ملیناتمرز


آلبوم عکسها