image

Image

Image

Image

image

 

دیدار مقامات سازمان بهزیستی استان و شهر ارومیه و معاونت استانداری از خانه سالمندان

 

به مناسبت عید میلاد مسیح و نیز میلاد پیامبر اسلام و هفته وحدت خانه سالمندان کاتولیک ارومیه روز دوشنبه 7 دی ماه مصادف با 28 دسامبر 2015 میزبان مقامات از اداره بهزیستی و استانداری آذربایجان غربی بودند.
در این مراسم علاوه بر مقامات استانی، جناب اسقف توما، کشیش یوحنا، کشیش الیا و کشیش هرمز و راهبه کارولین مسئول سالمندان راهبه نارمن و کارکنان زحمت کش خانه سالمندان و اعضاء محترم این مرکز و جمعی از افرادی که داوطلبانه در این مرکز خدمت مینمایند، شرکت نمودند.

مراسم با خوش آمد گویی از طرف کشیش هرمز و دعای ای پدر ما و معرفی برنامه آغاز گردید، سپس کوکان عزیز سرودی را به مناسبت عید میلاد خدمت حضار ارائه نمودند. بعد از سرود جناب اسقف با تشریح تاریخچه مختصری از بنای این مرکز و نحوه ارائه خدمت به میهمانان خیر مقدم عرض نمودند و حضور ایشان به این مناسبت قدر دانی نمودند و بعد از سخنرانی کودکان عزیز که لباس بابانوئل بر تن داشتند رقص زیبایی را ارئه نمودند. و بعد از پذیرایی معاونت فرهنگی اجتماعی استانداری با سخنرانی کوتاهی عید میلاد مسیح را به همگان تبریک گفتند و از اینکه از این مرکز دیدار نمودن خرسندی خویش را اعلام نمودند و برای همه آرزوی موفقیت روز افزون نمودن
د.


آلبوم عکسها